-30%* kedvezmény 23 000 Ft felett
Az ajánlat 2025.03.10-23. között érvényes a reklámkampányok feltételei szerint.
Megnézem
Üzletkereső
ÜzletkeresőBŐRÁPOLÁS SMINKPARFÜM

    Soothing Gentle Foaming Cleanser

    Bőrnyugtató Habzó Arclemosó

    Cikkszám 0090376
    38 hűségpontok Köszönjük a vásárlást!
    ÁFA-val szállítási költség nélkül
      11 500,00 Ft 92 000,00 Ft / Ár/ Liter [hu_HU] each 92 000,00 Ft / Ár/ Liter
    92 000,00 Ft / Ár/ Liter
    ÁFA-val szállítási költség nélkül
      10.03 - 23.03 0090376
    Bőrnyugtató Habzó Arclemosó
    Bőrnyugtató Habzó Arclemosó Soothing Gentle Foaming Cleanser 125 ML
      11 500,00 Ft [hu_HU] each

    Kosár

    Ez a habzó arclemosó tisztítja, nyugtatja és hidratálja a száraz bőrt, miközben segít fenntartani annak egyensúlyát.

    Ez a Domaine Clarins alpesi gyógynövény kivonataiban gazdag habzó arctisztító eltávolítja a sminket, megnyugtatja a száraz bőrt és megszabadítja a szennyeződésektől, miközben megőrzi a kiegyensúlyozott arcbőrt.
    Aktív összetevőkben gazdag, amelyeket kifejezetten a nagyon száraz vagy érzékeny bőr kiegyensúlyozására választottak ki: az organikus shea vaj segít hidratálni a bőrt, míg az organikus kamilla kivonat segít csökkenteni a diszkomfort érzést.
    Formulája a Clarins [Gyengéd Komplex] organikus sárga tárnics- és citromfű kivonataiban is gazdag, hogy megnyugtassa és puhítsa a bőrt.
    Végül a moringa kivonat megakadályozza a szennyeződések bőrre tapadását.

    Egy krémes, komfortérzetet adó textúra, amely puha, könnyű habbá alakul.

    A környezeti lábnyom minimalizálása érdekében a Clarins újratervezte ezt a terméket egy még környezetbarátabb tubusban, könnyebb kupakkal.

    Bőrtípus: nagyon száraz, érzékeny

    Használata:
    Nedvesítse meg az arcbőrt, majd tenyrei között melegítsen és habosítson fel egy kis mennyiségű terméket. Óvatosan vigye fel a habot az arcra és a nyakra.
    A smink és a szennyeződések eltávolításához óvatosan helyezze a kezét az arcára, majd gyorsan emelje fel újra, mintha a bőre forró lenne. Ismételje meg hétszer.
    Ezután körkörös mozdulatokkal enyhén masszírozza át a bőrt az arcon és a nyakon, elkerülve a szemkontúr területét.
    Öblítse le és vigye fel a bőrtípusának leginkább megfelelő tonizáló lotiont.

    Cikkszám 0090376

    ÖSSZETEVŐK

    AQUA/WATER/EAU. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. GLYCOL DISTEARATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. PROPANEDIOL. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. GLYCERIN. GLYCERYL BEHENATE. COCONUT ACID. 1,2-HEXANEDIOL. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. PHENOXYISOPROPANOL. PARFUM/FRAGRANCE. SODIUM STEAROYL GLUTAMATE. SODIUM CITRATE. SODIUM ISETHIONATE. CHLORPHENESIN. XANTHAN GUM. DISODIUM EDTA. CITRIC ACID. MALTODEXTRIN. MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT. SODIUM BENZOATE. MELISSA OFFICINALIS LEAF EXTRACT. SAPONARIA OFFICINALIS LEAF EXTRACT. GENTIANA LUTEA EXTRACT. CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. CI 19140/YELLOW 5. CI 17200/RED 33 [V4330A]

    Gyártó

    Email

    Clarins 9 rue du commandant Pilot 92,200 Neuilly sur Seine France